1°. Знайдіть значення виразу й округліть його до десятих: (4,1- 0,66: 1,2) х 0,6+0,125.

помагитеееее ❤️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Хилобок Денис.

Ответ:

2,2

Пошаговое объяснение:

(4,1- 0,66: 1,2) х 0,6+0,125=2,255=2,2

1) 0,66:1,2=0,55

2) 4,1-0,55=3,55

3) 3,55*0,6=2,13

4) 2,13+0,125=2,255