Знайди значення виразів зі змінними. это первый пример 825:а *78 : 10, якщо a=55. это второй

пример 431-b- 19656:с, якщо b= 107, c=91.​

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Вася.

Відповідь: 1. 117; 2. 108

Покрокове пояснення:

1. 825:55*78:10=15*78:10=1170:10=117;

2. 431-107-19656:91=431-107-216=108