На першій ділянці було в 3 рази біль­ше саджанців, ніж на другій. Після того як із першої ділянки

пересадили ЗО саджанців на другу та на другу посадили ще 10, то на обох ділянках саджанців стало порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Ярослав.

Ответ:

нехай на другій ділянці спочатку було х саджанців, тоді на першій 3х саджанців

складемо рівняння

3х-30=х+30+10

3х-х=30+10+30

2х=70

х=70/2=35 - спочатку було на другій ділянці

3*35=105 - спочатку було на першій ділянці

відповідь: 105;35

Пошаговое объяснение: