Обчисли градусні міри суміжних кутів які співвідносяться 1:14 в більше ніж а


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Виктория.

Ответ:

12° і 168°

Пошаговое объяснение:

Нехай кути х і 14х, тоді маємо рівняння

х+14х=180°

15х=180°

х=12°, тоді 14х=168°

Отвечает Бородина Рита.

Ответ:

х+14х=180

15х=180°

х=180:15

х=12°

14×12=168°

х-первый угол

14хвторой угол

сумма двух смежных углов =180°