Два автобуси вирушили назустріч одне одному з різних міст і зустрілися через 4 год. Швидкість

першого автобуса -60км/ год, другого -90км/год.Яка відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ангелина.

Ответ:

600км

Пошаговое объяснение:

60+90= 150( км/год) загальна швидкість

150*4=600( км)