Ручка дорожча за зошит на 9,5 грн. За 3 ручки і 8 зошитів заплатили 89 грн.Знайдіть ціну ручки і

ціну зошита.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нифонтов Никита.

Ответ:

7т+3р=6,2.

т+0,4 = р.

7т +3(т+0,4) =6,2.

7т +3т +1,2=6,2.

10т = 5.

т = 0,5 (гривен стоит тетрадь)

0,5 +0,4 = 1,4 (гривен стоит ручка).

Пошаговое объяснение: