за 7 зошитів і 3 ручки заплатили 6 грн.20коп..Скільки коштує 1 зошит і 1 ручка, якщо ручка дорожча

за зошит на 40 коп.

Ответы на вопрос

Отвечает Калабухов Сергей.
7т+3р=6,2.
т+0,4 = р.
7т +3(т+0,4) =6,2.
7т +3т +1,2=6,2.
10т = 5.
т = 0,5 (гривен стоит тетрадь)
0,5 +0,4 = 0,9 (гривен стоит ручка).
Отвечает Савина Женя.
Нехай 7 зошитів = Х, тоді 3 ручки Х+40
Х + Х + 40 = 620
2Х = 580
Х = 290 = 2,90 грн
Ручка = 330 : 3 = 1 грн 10 коп
Зошит = 290 : 7 = 1.41 грн