Матуся заплатила 100 грн за 7 пиріжків і 2 тістечка. Вартість 5 пиріжків така ж, як вартість

половини всієї покупки. Скільки коштує одне тістечко й один пиріжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Камран.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай пиріжок коштує - х грн, тоді тістечко - у грн

{7х+ 2у = 100

{5х=50

х=50 :5

х= 10 грн коштує пиріжок

7*10 + 2у= 100

70 + 2у= 100

2у= 100 -70

2у= 30

у= 15 грн коштує тістечко