За пиріжки з вишнями оленка заплатила 18 грн ,а за пиріжки з малиновим джемом-36 грн. Один пиріжок

із вишнями коштує 3 грн. Скільки коштує один пиріжок із малиновим джемом, якщо відомо що іх було куплено на3 більше ніж пиріжків із вишнями?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Вика.
18 / 3 = 6 пирожков с вишней
6 + 3 = 9 пирожков с малиной
36 / 9 = 4 грн стоит пирожок с малиной