У якій координатній чверті розташована точка N(x,y), якщо x і y відповідно корені рівнянь

5(x+8,4)-(3x+30)=0 і 60:45=2,4:(-y).​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Артём.

Ответ:

3 чверть

Пошаговое объяснение:

1) 5(x+8,4)-(3x+30)=0

5х+42-3х-30=0

2х=-12

х=-6

2) 60:45=2,4:(-y)

у= -\frac{45*2,4}{60}

у= - 1,8

Обидва координата мінусові, а значить точка знаходиться в 3 чверті