Із п'яти літрів молока виготовляють 2 кг масла. Скільки кілограмів масла можна виготовити з 375 л

молока?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамутовская Аня.

Ответ:

150 кг

Пошаговое объяснение:

5:2=2,5 (л) потрібно для виготовлення 1 кг масла

375: 2,5=150 ( кг)

Отвечает Климский Саша.

Ответ:75кілограмів масла можна виготовити з 375 л молока.

Пошаговое объяснение:

375÷5=75(кг)