Задача1Від кожної корови фермер одержав за рік у середньому по 54ц молока.Зодного центнера молока

можна виготовити 4кг масла.Скільки масла можна виготовити з молока одержаного від 8 корів?Задача2Кіт у чоботях полював на кролів.Маса 4 кролів.яких він зловив була по 1кг950г кожний.7 кролів-по2кг200г і один кріль важив 2кг300г.Яка в середньому маса одного кроля?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Павел.

54*4*8=1728 (кг) -масла одержаного з молока від 8 корів

 

_____________________

1. 4*1950+7*2200+2300=25500 (г) - разом

2. 25500/12 =2125(г) = 2 кг 125 г  - середня маса 1 кроля

Отвечает Демков Костя.

1.(8*54)*4=1728кг.

2.4*1950+7*2200+2300=25500

25500/12=2125г.