Від кожної корови фермер одержав за рік у середньому по 54 ц молока. З одного ц молока можна

виготовити 4 кг масла . Скільки масла можна виготовити з молока . одержаного від 8 корів?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпукова Софья.
 1) 54 * 4 = 216 (кг) - можна виготовити масла за рік від 1 корови. 2) 216 * 8 = 1728 (кг) -можна виготовити з молокаодержаного від 8 корів.
Отвечает Савонькина Анастасия.
54*8=432(ц)- молока одержить від 8 корів за 1рік;
432*4=1728(кг)-масла можна виготовити.