Як знайти об'єм куба, ребро якого дорівнює 7 сантиметрів? Даю 50 балів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Просол Богдан.

Ответ:

V=a^3=49*7=343см^3

Відповідь: 343cm^3

Пошаговое объяснение:

Вроде правильно

Отвечает Шарикова Елена.

Ответ:

V=a^3=49*7=343см^3

Пошаговое объяснение: