Прямокутний аркуш паперу площею 18 см квадратних, сторони якого дорівнює цілому числу сантиметрів,

розрізали на квадрати площею 4 см квадратниж скільки таких квадратів можна отримати? Помогите пожалуйста!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Прямокутники можуть бути зі сторонами

18=2×9=3×6

2 на 9 або 3 на 6

Якщо квадратики мають площу 4, то сторона дорівню 2

9:2=4.5 → з прямокутни 2×9 виходить 4 квадратика 2×2

З прямокутника 3×6 виходить всього 3 квадрата 2×2