Знайдіть площу прямокутного трикутника, один з катетів якого дорівнює 8 см, а гіпотенуза - 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Севмаш Фок.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

По теореме Пифагора -2-й катет =√100-64=√36=6 см.

Тогда S=8*6/2=48/2=24 кв см