Сума двох цифрового й одноцифрового чисел дорівнює 22а їх різниця 12знайти ці чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:x+y=22

x-y=12

x=22-y

22-y-y=12

-2y=-10

y=5

x=22-5=17

первое 5 второе 17