На Різдвяні свята Михайло відправив з привітаннями своїмдрузям та рідним (15 SMS-повідомлень

складають 1 пакет).Вартість одного SMS-повідомлення 1 грн 20 коп., а намобільному рахунку у нього було29 грн. Він вважає, що йомувистачить грошей, щобпривітати ще дев'ятьох друзів зсвятами, проте ціна SMS-повідомлення з наступногопакета (15 SMS) зросте на 10%?Скільки грошей йому неВистачить або залишиться нарахунку? ( вкажіть відповідь вКопійках)Быстрее

Ответы на вопрос

Отвечает Давидюк Виктория.

Ответ:

880 копеек

Пошаговое объяснение:

15 х 1,2 = 18 грн стоимость первого пакета

29 – 18 = 11 грн осталось на счету после списания платы первого пакета

(18:100) х 10 = 1,8 грн (10 процентов стоимости пакета)

18 + 1,8 = 19,8 грн (стоимость второго пакета)

19,8 – 11 = 8,8 грн (не хватает на второй пакет)

8,8 грн = 8 грн 80 копеек = 880 копеек