3.спростіь вираз -13х+0,5у+25х-30у7.спростіть вираз5(4n-2)+8(2n-1) та знайдіть значення виразу

при n=-3​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

3) - 13х+0,5у+25х-30у=12х-29,5у

7) 5(4n-2)+8(2n-1)=20n-10+16n-8=36n-18=

=36*(-3)-18=-108-18=-126