3. Обчисли периметр прямокутника, ширина якогодорівнює 3 см, а довжина удвічі більша​


Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Виолетта.

Ответ:

18 см

3×2=6 см

6×2=12 см длина

3×2=6 см ширина

12+6=18

Отвечает Пашнина Анна.

Ответ:18 см

Пошаговое объяснение: