- Купили два відрізи тканини, у яких разом с 120 м. Скільки метрів тканини було в кожному

відрізі, якщо за 1 м тканини з першого від-різу заплатили 50 грн, за 1 м другого40 грн, а за усю тканину за-платили 5600 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилишина Карина.

Ответ:

80 м и 40 м

Пошаговое объяснение:

пусть в первом куске было х м, тогда во втором было 120 - х м

по условию:

50х + 40(120 - х) = 5600

50х + 4800 - 40х = 5600

10х = 800

х = 80 (м) - было в первом куске

120 - 80 = 40 (м) - было во втором куске