Купили два відрізи одинаковоі тканини.У першому відрізі було 18м тканини,а в другому 25м.За другий

відріз заплатили на 224 грн більше ніж за перший.Скільки коштує кожний відріз?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуцуляк Саша.
25-18=7 м у другому відрізі тканини більше
224:7=32 грн коштує 1 м тканини
32*18=576 грн коштує перший відріз
32*25=800 грн коштує другий відріз
============================