П'ять покупців купували однакову тканину. Перший купив тканини на 240 грн, другий на 180 грн,

третій на 300 грн, четвертий на 120 грн 1 п'ятий на 150 грн. Другий і четвертий покупці разом купили 10 метрів. Скільки метрів тканини купив третій покупець? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроганов Артем.

Ответ:

1)180+120=300(грн)-за 10м;

2)300÷10=30(грн)-за 1м;

3)300÷30=10(м)

Відповідь: третій купив 10м тканини.

Пошаговое объяснение:

Є другий варіант:

2і4-10м

2і4-180+120=300(грн)

3-й -300грн

Відповідь:третій купив 10м тканини.