1) Два пішоходи вийшли одночасно назустріч один одному й зустрілися через 2,5 год. Швидкості

пішоходів дорівнюють 4,2 км/год і 5,2 км/год. Яка відстань була між ними на початку руху? 2)Яка відстань зараз між товарним і пасажирським потягами, якщо ШВИДКІСТЬ товарного потяга дорівнює 1,2 км/хв, пасажирського 1,5 км/хв і через 21 хв пасажирський потяг наздожене товарний? -

Ответы на вопрос

Отвечает Великодный Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

1) 4,2 * 2,5 = 10,5 (км) - відстань, пройшов перший пішохід

2) 5,2 * 2,5 = 13 (км) - відстань, пройшов другий пішохід

3) 10,5 + 13 = 23,5 (км) - = відстань, між пішоходами спочатку руху