Швидкість теплохода у стоячій воді дорівнює 25,4 км/год, а швидкість течії річки - 1,8 км/год.

Скільки кілометрів проходить теплохід: за 1,5 год за течією річки;

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Максим.

1)25,4+1,8=26,2(км/год) - швидкість за течією річки .

2)26,2*1,5=39,3(км/год) - пройшов теплохід .

Відповідь : 39,3 км/год .