Сума двох чисел становить 38,4 а їхне відношення дорівнює 1:3. Знайдіть ці чмсла


Ответы на вопрос

Отвечает Марьина Анастасия.

Ответ:

1х + 3х = 38.4

4х= 38.4

х= 38.4/4

х= 9.6

1 число = 9.6

2 число = 9.6*3= 28.8