Знайдіть серед дробів рівні між собою:26/65 ; 35/40 ; 24/60 ; 63/72 ; 14/35​


Ответы на вопрос

Отвечает Внучко Рената.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35/40 (7/8) = 63/72 (7/8)

24/60 (2/5) = 14/35 (2/5)