Цукровий сироп складається з 11 частин води та 3 частин цукру. Скільки цукру потрібно взяти, щоб

отримати 280 г сиропу? Відповідь запишіть у грамах.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанюк Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х гр, тоді співвідношення частин 11х і 3х

Складемо рівняння:

11х + 3х= 280

14х=280

х=20 гр одна частина

3х=3*20= 60 гр цукру потрібно взяти, щоб отримати 280 г сиропу