довжина прямокутника дорівнює 80 см а ширина складає 80% довжини, знайдіть периметр і площу

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Костромитинова София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80 * 80% : 100% = 64 см ширина

Периметр дорівнює Р= 2(a+b) =2(80 +64)= 288 см

Площа дорівнює : S=a*b = 80 * 64 = 5120 см2