517. Петро, Федір та Іван збирали яблука. Іван зібрав 23 % маси яблук, Петро — 39 %, а Федір —

решту190 кг. Скільки кілограмів яблук вони зібралиразом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаев Гоша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-(23+39)=38% собрал федор

190:38=5кг  1%

5х100=500кг собрали всего

Отвечает Брагар Рома.

Ответ:

500

Пошаговое объяснение:

23+39=62(%)- Іван та Петро разом

100-62=38 ( %)- Федір

190: 38*100=500 ( кг) зібрали разом