Площа однієї кімнати 18м2 а площа другої становить 56 від площі першої. знайди площу другої


Ответы на вопрос

Отвечает Пьянкова Алина.

Ответ:

10.08м²

Пошаговое объяснение:

как я понимаю 56%, тогда:

100%=18м²

18÷100=0.18(1%)

0.18×56=10.08м²

Отвечает Котик Влад.

Ответ:

Составим пропорцию

18 м²=100%

х м²=56%

х=18*56/100=10.08м²

Пошаговое объяснение: