Площа однієї кімнати 18м^2, а площа другої становить 5/6 від площі першої. Знайди площу другої

кімнати.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Пётр.

Ответ:   15 м² .

S_1=18\\\\S_2=\dfrac{5}{6}\cdot S_1=\dfrac{5}{6}\cdot 18=\dfrac{5\cdot 18}{6}=\dfrac{5\cdot 3}{1}=15

Отвечает Шантин Артем.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти число яке становить якийсь % від іншого числа, то треба їх між собою помножить

18*5/6

скорочуєм 18 і 6

3*5=15

Площа другої кімнати становить 15 м²