Перша кімната квартири має площу 20,2 м2 , площа другої на 5,8 м2 більша за площу першої, а площа

третьої – на 6,3 м2 менша від площі другої кімнати. Яка площа трьох кімнат квартири разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Алхимова Ксения.

Пошаговое объяснение:

Площа другої кімнати:

20,2 м² + 5,8 м² = 26 м²

Площа третьої кімнати:

26 м² - 6,3 м² = 19,7 м²

Отже, площа трьох кімнат разом:

20,2 м² + 26 м² + 19,7 м² = 65,9 м²

Відповідь: 65,9 м².