довжина сторони ромба дорівнює 5 см Одна з діагоналей довша за іншу на 2 см яка площа ромба чому

дорівнює висота ромба​

Ответы на вопрос

Отвечает Джур Іванна.

Пошаговое объяснение:

одна диагональ х см, следовательно вторая х+2 см

25=(0.5x)²+((x+2)÷2)²

25=0.25x²+(0.5x+1)²

25=0.25x²+0.25x²+x+1

25=0.5x²+x+1

0.5x²+x-24=0

D=1+48=49

x1=(-1-7)/1=-8 (не подходит)

x2=(-1+7)/1=6 см первая диагональ

6+2=8 см вторая диагональ

S=d1d2÷2

S=1/2×6×8

S=24 см²

S=ah

24=5h

h=24/5

h=4.8 см

Отвечает Щербинин Владислав.

Відповідь:

Розв'язання на зображенні.

Покрокове пояснення:

У цьому завданні треба використати властивість ромба (сума квадратів діагоналей дорівнює квадрату сторони, помноженому на чотири) та дві формули площі (півдобуток діагоналей та добуток сторони й висоти).