учням шостого класу школи інтернату роздали порівну 429 підручників і 945 зошитів. Скільки учнів

шостого класу навчається в інтернаті. По Скільки зошитів та підручників має Кожен УЧЕНЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Супрун Арина.

Ответ:

кількість учнів буде дорівнювати найбільшому спільному дільнику чисел 420 і 945, а саме:

420 = 2 * 2 * 3 * 5 * 7,

945 = 3 * 3 * 3 * 5 * 7,

НСД (420, 945) = 3 * 5 * 7 = 105, отже:

в інтернаті навчається 105 шестикласників,

кожному учню роздали:

420 : 105 = 4 підручники,

945 : 105 = 9 зошитів