учням шостого класу школи інтернату роздали порівну 429 підручників і 945 зошитів. Скільки учнів

шостого класу навчається в інтернаті. По Скільки зошитів та підручників має Кожен УЧЕНЬ.Знайти найбільший спільний дільник. ТАМ ТОЧНО 429​

Ответы на вопрос

Отвечает Алискеров Рамазан.
Кількість учнів буде дорівнювати найбільшому спільному дільнику чисел 429 і 945, а саме:
429 = 2 * 2 * 3 * 5 * 7,
945 = 3 * 3 * 3 * 5 * 7,
НСД (420,945) = 3 * 5 * 7 = 105, отже:
в інтернаті навчається 105 шестикласників,
кожному учню роздали:
429 : 105 = 4 підручники,
945 : 105 = 9 зошитів
Отвечает Каманин Андрей.

Ответ:

НСД(429,945)=3

Пошаговое объяснение:

Все делители числа  429: 1, 3, 11, 13, 33, 39, 143, 429

Все делители числа 945: 1, 3, 5, 7, 9, 15, 21, 27, 35, 45, 63, 105, 135, 189, 315, 945