Знайдіть допустимі значення змінної ,що входять до виразу 3х-8/|х|-29​


Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

\dfrac{3x-8}{|x|-29} \\\\|x|-29\neq 0\\\\|x|\neq 29\\\\\left[\begin{array}{ccc}x_{1}\neq-29  \\x_{2}\neq29  \end{array}\right\\\\Otvet:\boxed{x\in(-\infty \ ; \ -29)\cup(-29 \ ; \ 29)\cup(29 \ ; \ \infty)}