Чому дорівнює найбільший спільний дільник 80 і 48?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Лера.

Відповідь:

16

Пояснення:

Найбільший спільний дільник кількох чисел — це найбільше число із тих, на які ділиться кожне з них. НСД можна знайти, перемноживши спільні прості множники цих чисел. Розкладемо 80 і 48:

80     |     2                    48     |      2

40     |     2                    24     |      2

20     |     2                    12      |      2

10      |     2                     6      |      2

5       |     5                      3      |      3

1        |                             1       |

Спільні прості множники виділено жирним шрифтом.

Тому НСД(80; 48) = 2^4 = 16.

Отвечает Курганова Диана.

Ответ:

НОД (80, 48) = 16

Пошаговое объяснение:

Разложим на простые множители 80:

80 = 2 * 2 * 2 * 2 * 5

Разложим на простые множители 48:

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

Выберем одинаковые простые множители в обоих числах (подчеркнуты):  2 , 2 , 2 , 2

Произведение одинаковых простых множителей и есть НОД этих чисел:

НОД (48; 80) = 2 * 2 * 2 * 2 = 16