З поля площею 25 га зібрали 785 ц пшениці. Скільки центнерів пшениці зібрали в середньому з 1 га?​


Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Катя.
Якщо у тебе є кількість гектарів та кількість зібраної пщениці то треба просто кількість зібраної пшениці подалити на кількість га:
785 : 25 =31,4
Відповідь:31,4
Отвечает Рзатаева Ақмаржан.

Відповідь:

31,4 га

Покрокове пояснення:

У середньому з 1 га зібрали 785/25 = 157/5 = 31,4 (га).