в одному з одинадцятих класів школи навчається 18 учнів,шо становить 6/7 від кількості учнів,що

навчаються у другому класі,та 0,9 від кількості учнів,що навчаються у третьому класі.Скільки всього одинадцятикласників навчається в цих трьох классах? Объяснения пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Алина.

Відповідь:

59 одинадцятикласників.

Покрокове пояснення:

У першому класі навчається 18 одинадцятикласників, і це 6/7 від кількості учнів другого класу. Щоб знайти число за його дробом, достатньо це число поділити на дріб. Отже, 18:6/7 = 18*7/6 = 3*7 = 21. У другому класі 21 одинадцятикласник. А в третьому класі навчається 18/0,9 = 20 учнів. Тоді всього учнів: 18+21+20 = 59 учнів.

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 18 : 6/7 = 18 * 7/6 = 3 * 7/1 = 21/1 = 21 (уч) - учится во 2 классе

2) 18 : 0,9 = 18 : 9/10 = 18 * 10/9 = 2 * 10/1 = 20/1 = 20 (уч) - учится в 3 классе

3) 18 + 21 + 20 = 59 (уч) - всего в трёх классах