Обчисліть площу кругового кільця ( у см2 ), якщо його внутрішній і зовнішній діаметри дорівнюють

6 см і 8 см відповідно.

Ответы на вопрос

Отвечает Вихрова Александра.

Ответ:

7π см²

Пошаговое объяснение:

R=D/2=8/2=4 cм

r=d/2=6/2=3см

S(кольца)=π(R²-r²)=π(4²-3²)=π(16-9)=7π см²