У 700 г сплаву міді, цинк й свинцю маса міді на 100 менше за масу цинку й 3 рази менше за масу

свин цю. Скільки грамів кожна го металу містить сплав?

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонова Анастасия.

Ответ:

120 гр. меди, 220 гр. цинка, 360 гр. свинца

Пошаговое объяснение:

x масса меди

x+100 масса цинка

3x масса свинца

x+x+100+3x=700

5x=600

x=120

цинка 120+100=220

свинца 3*120=360