Василь зробив 3 підтягування за 15 с. Скільки підтягувань за такого темпу він зробить за 1 хв?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутьёнкова Мария.

Відповідь:

12 підтягувань.

Покрокове пояснення:

15 секунд це 1/4 від хвилини, відповідно Василь зробить у 4 рази більше підтягуваннь. тобто 3 * 4 = 12 разів.

Отвечает Вавилов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 минута = 60 секунд

3 подтяг = 15 сек

х подтяг = 60 сек

3/х = 15/60

х = 3 * 60 / 15

х = 180/15

х = 12

Ответ: 12 подтягиваний.