Бісектриса кута утворює з його стороною кут 36 градусів. Знайдіть кут, суміжних із даним


Ответы на вопрос

Отвечает Сажнева Мария.

Ответ:

108°

Объяснение:

"Бісектриса ділить кут навпіл"—ось це потрібно пам'ятати.

Щоб знайти суміжний кут, треба від 180° відняти даний кут.

Оскільки бісектриса із одного кута утворила два, то щоб знайти початковий кут треба кут, який утворився помножити на 2.

180°-2×36=180°-72°=108°

Отвечает Кот Кристина.

Ответ:

108°                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Объяснение:

Дано: ∠КОВ, ОС - бісектриса, ∠ВОС=36°. Знайти ∠АОК.

∠КОС=∠ВОС=36° за визначенням бісектриси

Сума суміжних кутів становить 180°, отже

∠АОК=180-36-36=108°