Барон Мюнхгаузен розповідав, що, коли його послали з важким донесенням з Києва до Парижа, він

проскакав на коні 2400км за чотири дні. За перший день він подолав 3/20 відстані, за другий день - 4/15, за третій - 7/30 . Скільки кілометрів проскакав барон Мюнхгаузен за четвертий день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2400 * 3/20=360 км за перший день

2400 * 4/15 = 640 км за другий день

2400 * 7/30 = 560 км за третый день

2400- (360+640+560)=840 км проскакав барон Мюнхгаузен за четвертий день