Розв'язати задачу: Мандрівник за перший день проїхав 1128 км, за другий день - третину відстані,

що за перший день. Скільки кілометрів проїхав мандрівник за останній третій день, якщо всього за три дні він проїхав 2400км?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Задача:

1 день - 1128 км            

2 день - 1/3 км с первого дня               > 3 дня - 2400км

3 день - ?

Пошаговое объяснение:

1) 1128 : 3 = 376(км) - это за второй день

2) 2400 - 1128 = 1272(км) - это за второй и третий

3) 1272 - 376 = 896(км)

Ответ: 896 кілометрів проїхав мандрівник за останній

третій день.