Знайди суму двох чисел, якщо перший доданок дорівнює 47, а другий доданок утричі більше за перший

доданок. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бандуровский Александр.

Ответ:

188

Пошаговое объяснение:

a=47, b=3a

a+b=a+3a=4a=4*47=188