Точка B ділить відрізок AC на два відрізки -AB і BK.Знайдіть довжину відрізка BC, якщо AC=28см і

AB=16см​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесников Саша.

Ответ:

BC=AC-AB

BC=28-16=12см