30. Точка M ділить відрізок CD на два перівних відрізки. К -- середина відрізка CM; L -- середина

відрізка MD; KL = 7 см. Знайдіть довжину відрізка CD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудкова Валерия.

Ответ:

14 см

Пошаговое объяснение:

Нехай СК=КМ=х   МL=LD=y

тоді KL=7см=х+y а CD=2x +2у=14см