Пж помогите ) протягом місяця зебра и жираф з'їдають 1110 кг жираф і бегемот 3000 кг а зебра й

бегемот 2310 кг скільки кг рослиної їжі за місять з'їдає тварина окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Сергей.

Ответ:

Ответ:

зебра 210кг      жираф 900кг       бегемот 2100кг

Пошаговое объяснение:

x---зебра

y---жираф

z---бегемот

x+y=1110

y+z=3000

x+z=2310

y+z + x+z = 3000+2310 = 5310

(y+z) +( x+z) - (x+y)=2z

2z=5310-1110=4200

z=2100кг

x=(x+z)-z = 2310-2100 = 210кг

y=(y+z)-z = 3000-2100 = 900кг

Пошаговое объяснение: